O firmie

O firmie

Wybierz to co najlepsze

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i montażem garaży blaszanych.

Działamy na terenie całego kraju, choć zdarza nam się również wykonywać zamówienia z zagranicy. Możemy pochwalić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem na rynku, a naszym priorytetem jest wysoka jakość materiałów połączona z atrakcyjną ceną.

Wykwalifikowany personel zapewnia pomoc w wyborze odpowiedniego modelu produktu, a także solidną, szybką i w pełni profesjonalną realizację usług.

 

Stawiamy na rzetelność i terminowość, dajemy również gwarancję bezpieczeństwa – opłata za wykonanie zlecenia przyjmowana jest dopiero po zakończeniu montażu.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie

dostosowując parametry zamówienia do jego potrzeb i wymagań, nawet tych najbardziej wygórowanych.

Zobacz dostępne akcesoria

 

 

Jesteśmy do Państwa usług! Pełną ofertę przedstawiany na naszej stronie, zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Firma DeluxStal to wiodący producent garaży balaszanych na Polskim rynku. Wieloletnie doswiadczenie w naszej branzy pozwala nam zaoferować Państwu produkty najwyższej jakośc. Naszym atutem jest estetyka i precyzja wykonania z dbałością o szczegoły. W efekcie możemy zaproponować Państwu najlepszej jakośći garaże blaszane za rozsadną cenę. Posiadamy własny transport dzieki czemu dostarczamy i montujemy garaże pod wskazany adres klienta. Nasi wykfalifikowani pracownicy, dzieki doswiadczeniu są w stanie zamontowac standardowy garażw ciagu 30 minut.

Na każdy sprzedawany przez nas produkt udzielamy 12 miesiecy gwarancji.

Służymy fachowym doradztwem przy wyborze garazu blaszanego. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na wszystkie pytania.

 

tel.: +48 786 639 523

e-mail: biurodeluxstal@gmail.com

 

 

 

Z nami zyskasz więcej niż inni
Dlaczego warto wybrać nas
ikona

Wzmocniony profil blachy
ikona

Bramy uchylne i dwustrzydłowe wzmocnione profilem zamkniętym 30x30cm
ikona

Poprzeczki pod dachem z profilu zamniętego 30x50cm
Z nami zyskasz więcej niż inni